KURUMSAL
Biz Ne Yapıyoruz ?
" Young Design" olarak mekanlara mimari projeden uygulamaya kadar her aşamada, mimari disipline uygun çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Dekorasyon işlerini projelendirirken; Avam proje, Uygulama Projesi ve Detay projelerini 1/1 ölçeğine kadar detaylandırarak projelendiriyoruz. Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler ve animasyonlar yaparak bir yapının daha proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları yaratıyoruz.

Young Design , mimari ve dekorasyon işlerinin uygulanmasında da en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışır. Uygulama işlerinde deneyimli uzman kadrolarıyla kendi Metal ve Ahşap atölyelerinde imalat yapar.

Mimari vizyonumuz her anlamda çağdaş yapılar - mekanlar tasarlamak olup, mimarlığın gelişimine katkıda bulunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Tasarım Yaklaşımı
Tasarım yaklaşımımızın kökeni, titiz bir sürecin ve detaylara gösterilen özenin yapı çevresinin her unsurunda yer alması gerektiği inancına dayanmaktadır. Young Design, çevre sorumluluğunu uygulamalarının her aşamasına taşıyarak, çevreleri üzerinde olumlu bir etki yaratan tasarım projelerine olan bağlılıklarını sürdürmektedir.

Biz kapsamlı bir mesleki hizmet sunmakla beraber daha da fazlasını temin etmeye çalışıyoruz. Zira mesleki bakış açılarını ve tecrübeleri geniş bir çeşitlilikle temsil ediyor ve düzenli olarak birbirimize danıştığımızdan dolayı karmaşık durumlara karşı diğer firmalardan daha hazırlıklıyız. 
 
İç Dekorasyon
Young Design’ın iç dekorasyon uzmanlari, mimari hacimleri tanimlayarak ve islevsellik detaylarina, iç tamamlayicilara, uygun dösemelere ve kaliteli aydinlatmaya yön vererek, iç atmosferi gelistirir ve zenginlestirir. Biz, verimliligi ve zevki maksimum düzeye getirerek ekonomik degeri saglayan baglamsal iç mimariyi yaratiyoruz.

Uzman iç dekorasyon takimimiz yer planlamasindan sanat eserinin islevine kadar binanin iç atmosferi ile ilgili her unsura iliskin olarak müsterilere proje hizmeti vermektedir. “En önemlisi, biz gerçekten de heyecan verici ve basarili çevreler yaratarak müsterilerimizin bakis açisini benimsiyor ve yansitiyoruz. “
Detaylar
Young Design ,bir projenin basarisinin detaylarda gizli olduguna inanir. Kapi kollarindan musluklara kadar bir binanin en küçük detaylari genellikle basite alinir, ancak bu küçük unsurlar binayi kullananlarin dogrudan temas ettigi unsurlardir. Bu bilesenler minyatür mimarisi gibidir: Islevsel olmalidirlar, ancak ayni zamanda ergonomik, estetik ve elle tutulur kaliteye sahip olmak üzere kullanimi kolaylastirmalidirlar. “Bir projenin farkliligi detayda gizlidir..”
Farkındalığımız
Sirketimiz, detaylar ve kalite üzerinde durarak tasarim ve denetleme hizmetleri sunmaktadir. Basarili uzmanlardan olusan bir takim ile, Young Design yapmis oldugu birçok dalda itibar kazanmistir. Sayisiz uluslararasi sirket ve özel müsteriler için çalisirken, her bir projenin beklentilerini gerçeklestirmek için takim halinde görüsleri dinlemekte ve fikir alisverisinde bulunmaktayiz.

Tasarim kavramlarimizda ve çözümlerimizde farkli bir tarz ve yenilikçi bir yaklasim sunmaktayiz. Gerek bir ofisin, otel odasinin içini dekore etmede gerekse isiklandirma konseptinde, tecrübelerimiz ve detaylara gösterdigimiz itina müsterilerimiz için önemli bir unsur teskil etmektedir. Inancimiz “Büyük ya da küçük olsun her projeye sanki ilk projemizmis gibi ayni sevk ve azim ile sarilmak.”

“Proje hedefimiz ,her zaman gerçek olmus ve bugün bile halen gerçek olandir.
Profesyonel Danışmanlık
Young Design’a danismak, fikirlerin ve kisisel zevkin müsteriye empoze edilmesi anlamina gelmez. Söz konusu danisma, tasarim gereksinimlerini tahlil ederken essiz bir yer yaratmak ve müsterinin kendi görüs açilarini gelistirmelerine yardim etmek amaciyla mimar ile müsterinin bir araya gelmesidir.

Sonunda, yerinizi mükemmele eristiren ve müsterilerinizle, isinizle, imajinizla ve yerinizle baglantili olan esnek, islevsel bir çevre ortaya koymayi istemekteyiz. Bunu yaparken de hem bütçenizi korur hem de projemizin size layik sonuca ulasmasini saglariz. “Danismak, fikirlerin ve kisisel zevkin müsteriye empoze edilmesi anlamina gelmez.”